Mobilieji telefonai pigiau

Ieškote telefono? Norite sutaupyti? Atsargiai!

Reikia naujo mobiliojo ryšio aparato, bet kišenėse švilpauja vėjai? Tuomet ieškokite, kur parduodami mobilieji telefonai pigiau. Truputį pakalbėsime apie galimybę sutaupyti, įsigyjant šį daiktą.

Apie būtinybę

Mobilieji telefonai pigiau

Mobilieji telefonai pigiau

Šiais laikais mobilieji yra net ir mažamečių rankose, nes tėveliai nori žinoti, kad, prireikus, galės susisiekti su savo atžala. Bet ar tikrai 6-erių ar 7-erių metų vaikams reikalingi telefonai? Tam netgi sukurti specialūs gaminiai, kurie vadinami „Meškafonais“, juose yra tik keletas mygtukų, skirtų paskambinti keliems svarbiausiems asmenims. Bet ar tai nėra mažųjų lepinimas? Galite sakyti, kad Jums svarbus užtikrintumas, kad mažylis yra saugus, todėl visada norite žinoti, kur jis yra. Pagalvokite apie tai, kad padidėja tikimybė, kad Jūsų vaikas bus apiplėštas, jei kada vienam teks grįžti į namus (tuo atveju, jei prietaisas yra „išmanusis“, o ne „Meškafonas“). Pasiteirauti apie praleistą dieną darželyje galite auklėtojos, todėl nereikia sūnui ar dukrai taip anksti dovanoti mobiliojo telefono.

Galbūt manote, kad tai pasenęs mąstymas, bet, bent jau pirkite ne patį naujausią, o pigesnį ar naudotą susiekimo prietaisą. Kodėl? Nes mobilieji daugeliui atžalų yra tik dar vienas žaisliukas, todėl tikrai ne visi jį saugos kaip savo akį (gali įdaužti ekraną ar tiesiog pamesti). Tad verta pasidairyti, kur būtų galima gauti telefoną pigiau. Pasvarstykite ir apie tai, ar tikrai Jums reikalingi du telefonai. Žinoma, jei abu jie yra skirtingos paskirties (savoms reikmėms ir darbo), tai su vienu neišsiversite.

Kainų skirtumai

Įsidėmėkite, kad sąlyginai pigiausi mobilieji telefonai siūlomi įvairių ryšio operatorių parduotuvėse, nes už vieną litą iškart gaunate norimą įrenginį. Bet ar tikrai tai geriausias variantas? Deja, ne, nes teks sumokėti papildomus procentus, todėl tokiu atveju bus ne pigiau, o brangiau. Galima teigti, kad mobilieji telefonai pigus nebus, jei pirksite išsimokėtinai. Tad mobilieji telefonai pigiausiai gali būti įsigyjami ne salonuose, o kitose pardavimo vietose. Kur? Įvairiose lombarduose, supirktuvėse, prekyvietėse, kuriose yra gausus padėvėtų ir naujų telefonų asortimentas, čia patys pigiausi mobilieji telefonai. Tad pigiausi mobilieji telefonai yra ne ryšio operatorių salonuose, o vietose, kur ne tik siūlomi, bet ir superkami įvairių modelių prietaisai, čia mobilieji telefonai pigiau.

Pavojai

Norite sutaupyti? Būkite atidūs, nes, jei pirksite telefoną iš neaiškių prekiautojų, tai rizikuojate įsigyti vogtą prekę. Pardavėjai informuoja, kad neatsako už telefoną įteikusio asmens veiksmus, galbūt būta ir nusikaltimo. Jei įsigijote pasisavintą daiktą, tai yra tikimybė, kad teks atsakyti būtent Jums. Svarbu ir tai, kad telefonas gali atrodyti nepriekaištingos išvaizdos, bet jo baterija laiko neišsikrovusi vos kelias valandas. Kadangi mobilieji telefonai pigiau neaiškiose prekybos vietose, tai atsiranda žmonių, kurie rizikuoja, nes nori sutaupyti litą kitą. Ką daryti? Bandykite telefoną rasti per pažįstamus, nes patikimi žmonės parduos tik kokybišką prietaisą.

Prekės internetu

Ryšio prietaisas gali būti perkamas ir internetu, jų yra daugelyje žinomų internetinių tinklalapių. Internetas gali padėti, jei ne įsigyti, tai bent rasti vietas, kuriose yra prekiaujama telefonais, tereikia žiniatinklio laukelyje įvesti mobilieji telefonai pigiau kaune ar pigiausi mobilieji telefonai klaipedoje, priklausomai nuo to, kokiame mieste gyvenate.
Visgi mobilieji telefonai pigiau turėtų būti įsigyjami atsakingai, ypač, jei prekė nėra nauja, o pardavėjas neatrodo patikimas. Svarbu apsvarstyti savo poreikius ir finansines galimybes, nes tai ir nulems, kur ir kokį telefoną pirksite.

Reklama